Napsali jste nám…

Jsme velmi rádi za to, že se v ČR objevují první desítky MiniWave a také GeoWave. Ve světě jsou známy už od roku 1997, ale u nás sbíráme první zkušenosti. Jsme tedy velmi vděční za to, když nám napíšete své zkušenosti.

Zkušenost s MiniWave  v místě se silnými geopatogenními zónami

Toto je úryvek z delšího mailu, kde mi studentka z mých kurzů SRT psala i svou zkušenost s MiniWave, kterou dostala jako dárek. Otázky, které si klientka kladla, byly součástí testování s kyvadlem.

„… Do třetice. MiniWave. Ty brďo, tak to je nářez! Největší rozdíl cítím v práci, kde jsou geopatogenní zóny zhruba po metru od sebe jedna vedle druhé a kolmo další. Pobolívala mě hlava v práci, začala mě bolet ramena. Divná věc. Brněly mě občas nohy. Pomocí SRT jsem si zjistila, že můj zdravotní stav je v pořádku, není z čeho by mě bolela hlava, ramena, nohy. Jestli ty potíže způsobují zóny? Ano. Opravdu? Testuji správně? Ano. Ovlivňuje mě něco? Ne. Dál to znáte, vlnku mi obstaral manžel A je to paráda! Ramena nebolí, nohy nebrní, hlava nebolí. Všechno pryč.

Zkušenost s MiniWave na pracovišti se silnými WiFi signály

Zákazník, který býval v práci v prostředí plném WiFi signálů dost unavený, nám napsal. Podotýkám, že tohoto klienta bychom řadili spíše mezi opatrně nevěřící Tomáše, ale život ho donutil MiniWave vyzkoušet

„… Jinak spíme s MiniWave a já ji nosím do práce. Když jsem ji měl poprvé v práci, tak jsem si uvědomil, že mám „klidnější buňky v těle“. Nebyl jsem energeticky po těle tak roztrhaný, ale jaksi ucelený. Stejně tak po prvním spaní s MiniWave se nám zdálo taky, že jsme tak tělesně odpočatější a uklidněnější… takže to asi nějak opravdu funguje 🙂

Teď chci MiniWave půjčit třeba na 14 dní známému, aby to zkusil on a my, jestli poznáme to, že jsme bez ní…“

Klientka pozoruje vliv MiniWave Gold i na psychiku

Ohlasy na MiniWave Gold… Na kurzu v Praze jsem od několika svých studentek (učících se metodu SRT) slyšel krásné ohlasy na MiniWave, kterou používají. Dnes se s Vámi mohu podělit o další ohlas. Klientka souhlasila s uvedením jména, ale mně se to zdá nedůležité a raději zachovám její soukromí.

„Dobrý den pane Kaisere, chtěla jsem ještě počkat, ale chci Vám sdělit aspoň první dojmy z MiniWave.

Mám poct, že vlnka pracuje systematicky a odstraňuje problémy, které tlačí člověka nejvíc ze všeho. Začala jsem ji nosit různě po těle, neměla jsem žádné abstinenční příznaky a výsledky působení jsem si začala uvědomovat až postupem času…

Celý život trpím zimomřivostí_ teď vydržím v pohodě v místnosti, kde je 18 stupňů a potají otvírám mikroventilaci_ je mi teplo_ mám uvnitř kamínka a ta mne hřejí.

Poslední 2 roky jsem se v důsledku rodinných událostí začala přejídat_ teď jím normálně, spíš míň_ dokážu rozeznat hlad od podprogramu, který mne nutil konzumovat všechno možné, i když jsem pomalu nemohla dýchat, jak jsem byla plná.

Víc jsem se zapojila do života_ moje cesta z práce není rovnou domů a odpočívat, ale dokážu i po práci normálně fungovat a něco dělat, jsem komplexnější v každé činnosti, kterou dělám, jsem celistvější_ nevím, jako to přesně popsat, jako kdybych nacházela sama sebe.

Věřím, že to není konec, a když se vlnka popere s největšími problémy, začne reparovat i jiné věci, které mne tíži, ale to už asi půjde ruka v ruce s naší plánovanou terapií. Děkuji a doufám, že se zařadím mezi Vaše klienty a snad i studenty. D. H.“

Krása, že? A je zajímavé, že „vlnka“ působí i na úrovni psychiky, máme velikou radost, že nabízíme tak šikovnou věcičku.

MiniWave doma nazýváme „kouzlo“

„… Nemalým přínosem byla MiniWave, kterou jsem začala hned dávat synovi pod polštář na spaní. Synovi je 11 let. Už léta nechce ve své posteli spát, a tak většinou usíná u některého ze sourozenců. Dům jsme si nechali vyčistit, ale situace se spaním u syna byla stále stejná. MiniWave nazýváme doma  „kouzlo“ a hned od prvního dne, co jsem synovi dala „kouzlo“ pod polštář, usnul tam a spal sám celou noc. A je tomu tak i nadále… Dokonce si i sám řekne, že můžeme při usínání zhasnout na chodbě, což dříve nebylo vůbec reálné, i když ležel s někým v posteli… Jsem velmi ráda, že se nám tak daří, neboť si myslím, že syn už je ve věku, kdy se potřebuje v noci pořádně vyspat a odpočinout si, což bez dostatku prostoru a vůbec soukromí, moc nejde.“

Z MiniWave jsem nadšená – umožňuje mi žít více naplno

„…tak se konečně ozývám ohledně zkušeností s MiniWave. Jsem z něj přímo nadšená, protože mi pomáhá se velmi rychle regenerovat fyzicky i psychicky. Jsem, dá se říct, odolnější a vše zvládám daleko lépe a téměř vše s úsměvem. Minulý týden jsem nastoupila do nového zaměstnání, pracuji teď v místním Albertu jako prodavačka uzenin a je to … velmi náročné zaměstnání, ale do dalšího dne se vždy zregenerují a zvládám i práci doma (péči o dítě, úklid, e-shop…). Prostě mi MiniWave umožňuje žít více naplno a zvládat více věcí než dříve. Také mě dosti chrání před nemocemi. Syn onemocněl, měl kašel a horečky, já to většinou chytla od něj, tentokrát mě jen jeden den trochu bolela hlava a na druhý den jsem bez námahy rovnou vykašlávala a bylo hned po nemoci. Teď má syn pro změnu nějaké střevní potíže a já se zatím držím, mám jen nízký krevní tlak…“

S GeoWave nemám potřebu tolik spát

Toto je zpráva od klientky, se kterou jsem o GeoWave hodně mluvil a viděl jsem GeoWave instalovanou v jejich rodinném domě. Proto je zpráva velmi stručná, ale potvrzuje to, co jsme poznali i my sami u nás doma:

„Možno si svokor kúpi malú vlnku. A tá naša veľká – jednoducho nemám potrebu toľko spať a predsa nie som taká unavená 😀.“

Účinky MiniWave posilují svaly

Je známá věc, že GeoWave i MiniWave používají i špičkoví sportovci, protože zaznamenávají zvýšení fyzických výkonů. Jedna sportovkyně nám napsala:

„Srdečně Vás zdravím, zaujal mě příspěvek ohledně cvičení Vaší dcery (pozn: ten jsem zveřejnil na svém fcb profilu) a MiniWave. Prozatím je to sice krátká doba na hodnocení, ale mám tento týden zlepšení sportovních výkonů. Pracuji v posilovně a věnuji se benčpressu. V pondělí jsem si mohla přidat 5 kg oproti minulému týdnu na série a dnes jsem si udělala zlepšení o 2 kg na maximální výkon. Snažím se vlnu života, jak jste ji krásně nazval, nosit stále u sebe. již několik let si dopřávám každých 14 dnů shiatsu ošetření. Tentokrát na mě kamarádka nějak zapomněla a budu mít 6 týdnů pauzu. No, Vesmír to má namyšleno skvěle! Jak jinak bych mohla řádně odzkoušet tu kouzelnou vlnku :-D. Mějte krásné dny…“

Napsal nám náš rakouský partner Martin Masching

Zeptali jsme se Martina, jak se mu daří s GeoWave, abychom si udělali lepší představu o tom, jak je GeoWave úspěšný v jiných zemích (v době psaní u nás je GeoWave jen pár týdnů…):

„Ahoj, Pavle a Tamaro,

pracuji s GeoWave už více než 4 roky, a kdyby mí zákazníci nebyli s GeoWave spokojeni, nedoporučovali by mě svým přátelům, sousedům a dalším členům rodiny. Mám partnera, který s GeoWave pracuje už více než 10 let a jeho zákazníci jsou velice spokojeni. Nebylo by možné pracovat s GeoWave tak dlouho, kdyby zákazníci nebyli spokojení :-).

Před dvěma lety jsem dodal do jedné firmy 14 GeoWave do 14 obchodů. Během jediného roku klesla nemocnost ve firmě o 1.075 člověkodnů!!! To je opravdu významný vliv!

GeoWave není produkt, který lze prodávat jako spotřební zboží. Je třeba mít velmi dobrý vztah se zákazníky. Také je třeba, aby zákazníci věděli, že je třeba koupit si originál GeoWave. Testovali jsme i některé padělky a jejich účinky byly velmi špatné. Například jeden z padělků způsoboval lidem velmi vysoký krevní tlak!

Je třeba mít jako prioritu zdraví lidí. Pak budeme všichni spokojeni… Podíval jsem se do statistiky prodejů za posledních 2 ½ roku a sám jsem byl překvapen. Mám více než 500 zákazníků a ani jednu špatnou zkušenost! Někteří z nich si postupně zakoupili dva i tři kusy GeoWave pro celou svou rodinu.

V Rakousku máme mnoho nemocnic, které GeoWave používají. Ta největší je ve Vídni, je to Otto Wagner Hospital a právě nám poslali další velkou objednávku nových GeoWave. Používají GeoWave už od roku 2003!

Záleží nám na dlouhodobém všestranně spokojeném vztahu s Vámi i s Vašimi zákazníky! Vše nejlepší! Martin“

Chtěl jsem se s MiniWave vyhnout detoxikačním reakcím (a nevyšlo to:-))

„Rád bych se podělil o mou zkušenost s MiniWave. Šel jsem na něj zlehka, abych se vyhnul Vámi zmiňovaným detoxikačním reakcím. Ovšem nevyhnul jsem se tomu stejně, potom co jsem si ho vzal do postele. Ráno jsem se probudil unavený a bylo mi i špatně, celý den se nějak vlekl, spíš jsem myslel, že je to z jídla, prostě jako by si na mě něco sedlo. Až když jsem se dostal večer k čištění (pozn: čištění metodou SRT), tak mi naskočil program z minulého života, kde byly 3 osoby… (část textu vynechána) A teď přichází zmíněný MiniWave, došlo mi intuicí, že právě MiniWave donutil ten… (blok) vyjít na povrch, že už prostě nemohl ve mně zůstat asi právě změnou mého biopole. Takže opravdu netuším, jak ten kus plechu funguje, ale pokud dokáže něco takového, tak můj rozum zůstává stát. 🙂 Už mám v plánu si ho brát i do práce, tak pak napíšu další své dojmy.“

Naše vlastní zkušenosti po 3 týdnech s MiniWave a jednom týdnu s GeoWave – Pavel a Tamara Kaiserovi

Rádi bychom krátce přispěli do této rubriky. MiniWave jsme si koupili asi před třemi týdny (psáno v březnu 2017) a o jejich překvapivých účincích jsme už mluvili v úvodním videu. K dnešnímu dni můžeme říct, že se nám stále potvrzují tyto účinky: Zlepšení spánku, nesrovnatelně menší únava, bolesti kloubů zmizely (Tamara kolena a kotník, Pavel levá kyčel poškozená při sportu), výrazné zvýšení dalších aktivit :-), celková spokojenost.

Oba jsme měli abstinenční příznaky, které nám ukázaly, jak jsme byli geopatogenními zónami zanesení. Pavel má ještě zřejmě reakci – jakoby alergickou rýmu, která trvá více než týden. Také si všiml, že se mu nezvykle čistí jazyk, který měl celoživotně silně povleklý. To podle čínské medicíny odráží nějaké závady v těle, které se ale nepodařilo vyřešit dokonce ani celou řadou dlouhodobých půstů. S lékaři toto nikdy neřešil. Čistě teoreticky to tedy zpětně přičítáme působení nedostatečně odrušených geopatogenních zón, ve kterých jsme žili více než 12 let.

Pavel si také všiml, že mnohem více pije, dříve to dost zanedbával, ale nyní pije několikanásobně víc než obvykle. Součást očisty organismu?? Na další vývoj se Pavel s důvěrou velmi těší!

GeoWave jsme si doma instalovali před týdnem, odstranili jsme veškerá „udělátka“, kterými jsme se dříve snažili byt nějak udržet chráněný před geopatogenními zónami, které jsou u nás extrémně silné vlivem spodních proudů. Nemáme tedy doma ani Cheops, ani speciální „odrušovací“ podložky pod prostěradly na všech postelích, vyřadili jsme veškeré orgonity. Nyní tedy požíváme pouze GeoWave (Model C Alu) a MiniWave, kterou nosíme v kapse, když jdeme ven. V noci též MiniWave pod polštář, ale to už jen tak pro radost, protože jsme chráněni v celém bytě díky GeoWave (Model C působí v kruhu o přibližném průměru 20 m). Jsme tedy spokojeni a proces zhoršování zdraví je – věříme – zastaven.

Všimili jsme si také téměř okamžitého nárůstu výkonnosti v práci, dříve jsme měli pocit, že jsme byli prací doslova zavaleni, nyní zvládáme vše s mnohem větší pohodou a bez citelné únavy. I to je velmi nový a příjemný pocit.

Používám ji ve dne i v noci – prvních pár dní s MiniWave

„Moje zkušenosti? MiniWave mám od pátku (pozn.: tedy necelý týden v době psaní tohoto mailu). V noci jsem jej měla pod polštářem a myslím v pondělí jsem usoudila, že ho musím přemístit, protože jsem měla pocit, že spím jak princezna na hrášku. Přestože rukou vůbec nebyl přes polštář cítit, měla jsem otlačené trapézy a bolelo mě za krkem. Co z toho má na svědomí MiniWave a co úplněk, nedokážu rozlišit :-). Teď dvě noci jsem ho umístila pod deku v posteli. Kupodivu na tomto místě mi vyhovuje lépe. Jsem s ním lépe v kontaktu a netlačí mě nikde, přestože na něm ležím. Spánek mám prozatím přerušovaný, ráno se cítím hodně unavená, ale kdo ví, jak hodně jsem zanesená. Včera jsem měla poprvé MiniWave v práci přímo na těle a v určitém okamžiku jsem si uvědomila, že se cítím dobře. Také včera ráno, když jsem se vzbudila, pálil mě žaludek a bolelo mě na levém boku. Přiložila jsem si na žaludek MiniWave a prodýchávala jsem ten okamžik, nevím, jestli to celé trvalo možná 10 minut, pálení i bolest ustoupily. V autě jsem si ho dnes vzala z kabelky k sobě a takový pěkný pocit to byl, když si uvědomuji, že chrání i mé auto. Já se nikdy o geopatogenní zóny a ostatní škodlivá energetická pole nijak nezajímala, takže vlastně moc netuším, jak velké možnosti MiniWave může mít. Jenže kdybych ho nutně nepotřebovala, tak by mi nepřišel do cesty, a kdyby i přišel, tak by mi nepřišly na něj peníze. Sama jsem hodně zvědavá, co se bude měnit, co se bude dít a určitě opět sdělím. Mějte se krásně!“

Ohlas na jednu z prvních MiniWave v ČR

„Pár postřehů o MiniWave z mého pohledu… MiniWave nosím cca 3 dny, momentálně je vliv na mou unavenost docela malý, ale je pravdou, že při spánku i nižšího počtu hodin, se necítím ráno tak unaven. Klidnost spánku nedovedu posoudit, mám malé děti, takže k nim 2 – 3krát za noc vstávám.  První noc jsem si dal MiniWave do špáry matrace a pelesti k hlavě a ihned jsem pocítil rezonanci v mé lebce, pocit byl neutrální… To samé se děje, pokud přiložím MiniWave přímo na tělo, nosím doma za pasem, tedy mám ho přiložený na boku (kyčli) a ihned pocítím mravenčení v celé noze a slabě až v hlavě. Je to jako zásah slabým elektrickým proudem :). I když je MiniWave schovaný mezi matrací a pelestí, můj malý kluk (1 rok a 4 měsíce) jej vnímá taky a intuitivně ho hledá, i když normálními smysly jej neviděl, že bych ho tam schoval. Zajímavé…, reakci na mé tělo ještě neumím plně odhalit, uvidíme časem :).“

První kousky už jsou i na Slovensku 🙂

„… Dnes sme boli u tej čínskej liečitelky. Dali sme jej MiniWave do ruky, tak vravela, že úžasná energia jej ide…“