Otázky a odpovědi

Jak vlastně funguje GeoWave?

Q: Jak je to možné, že GeoWave působí na lidi tak, jak píšete?

A: GeoWave v zásadě vyrovnává energie v těle a zlepšuje atmosféru v místnostech. Ve specializované vědecké studii "Influence of geopathic zones on the autonomic nervous system: Evidence using ECG and potential compensation" (Vliv geopatogenních zón na autonomní nervový systém: Důkazy s pomocí ECG a potenciální kompenzace), prezentované 31. března 2003 v Salzburgu vědci prokázali významné změny v tzv. heart-rate variability (změně srdečního tepu) u testovaných osob v neutrálním prostředí a v geopatogenních zónách, a to bez GeoWave a s GeoWave. Stresová reakce ve škodlivých zónách byla pomocí GeoWave opakovatelně zharmonizována. GeoWave tedy snižuje míru stresu v těle.

GeoWave a léčení nemocí

Q: Dokže GeoWave léčit nemoci?

A: GeoWave není lékařský nástroj, ale může přispět k harmonizaci (ozdravení) míst, která mohou při dlouhodobém pobytu vést ke snížení pohody a narušení zdraví člověka. V případě nemoci GeoWave nenahrazuje péči odborného lékaře.

GeoWave a elektromagnetické záření

Q: Harmonizuje GeoWave také elektromagnetická pole?

A: Neexistuje žádný vědecký důkaz toho, že by GeoWave působil na elektrosmog a jiná člověkem vytvořená škodlivá pole. Studie ovšem dokazují, že GeoWave pomáhá snižovat stres, vytvořený těmito poli.

Jak si vybrat GeoWave

Q: Jaká velikost GeoWave je pro mne vhodná?

A: GeoWave se dodává v několika provedeních a velikostech (viz ceník a objednávka). Nabídka modelů se může měnit, ale na našich stránkách je vždy aktuální. Vhodná velikost GeoWave závisí na oblasti, kterou potřebujete harmonizovat, a také na typu a intenzitě škodlivých polí. S výběrem vám rádi poradíme.

Kam mám umístit GeoWave?

Q: Jak si mám správně umístit GeoWave v rodinném domě nebo v bytě?

A: GeoWave je třeba zavěsit do nejvyššího bodu rodinného domu nebo bytu. Instaluje se na neutrální místo. Účinek GeoWave se šíří v oblasti, která má přibližně tvar válce. Podrobnosti najdete v návodu k instalaci GeoWave.

Instalace GeoWave

Q: Mohu si GeoWave instalovat sám, nebo je nutná odborná instalace?

A: Instalace GeoWave je snadná (viz návod k instalaci na stránce s návody). Jsou jen dvě věci, které je třeba zajistit - instalaci ve vhodném místě a doporučenou prostorovou orientaci. Vše najdete v přiloženém návodu.

Materiál GeoWave

Q: Z čeho je vyroben GeoWave? Je to hliník?

A: GeoWave je vyroben ze speciální hliníkové slitiny, má precizní tvar a také zvláštní strukturu povrchu, která je patentována. Obsahuje také určité množství zlata.

Je MiniWave Gold opravdu pozlacený?

Q: Zakoupila jsem si u vás MiniWave pro lepší spaní a vypadá to, že je pozlacený. Je to pravda?

A: Ano, MiniWave je skutečně galvanicky pozlacený. Stejně tak ochranný prvek na GeoWave je pozlacený. Zlato má cca 18 - 24 karátů.

MiniWave pro zlepšení spánku

Q: MiniWave pro spaní se dává pod matraci nebo na matraci? A stačí pro 1 osobu, nebo má širší dosah?

A: MiniWave má velmi precizně vyvinutý tvar, který je pro jeho funkci nesmírně podstatný. Na druhou stranu je také velmi pevný, proto je možné jej dát i pod matraci. Rakouský výrobce dokonce spolupracuje dlouhodobě s jedním výrobcem postelí. My si MiniWave dáváme pod polštář, ale je možné jej mít také na nočním stolku. Více se dozvíte v návodu, který k MiniWave přidáváme. Dosah MiniWave je zhruba kruh o průměru 2 metry, proto je to ochrana opravdu pro osobní použití. Přes den do kapsy, do kabelky nebo na stůl, v noci do postele místo plyšáka :-).

Kam si mám umístit MiniWave, abych lépe spal?

Q: Mohu si umístit na noc MiniWave pod postel? Bude ještě účinkovat, nebo je třeba ho mít u sebe?

A: MiniWave si můžete umístit pod matraci. Pokud máte bolesti zad nebo třeba kolen, umístěte MiniWave do blízkosti bolestivých míst. MiniWave si také můžete položit na noční stolek u postele.

Měla jsem při prvním použití MiniWave silnou fyzickou reakci

Q: MiniWave jsem si po jeho obdržení dala do kapsy. Po chvíli jsem začala cítit nevolnost, točení hlavy, slabost. Pak se postupně přidaly další nepříjemné pocity, tlak v hlavě, v pravém uchu. Začala jsem cítit teplo v kolenou (o těch vím, že je nemám v pořádku), bolely mě prsty na rukou. Je to všechno reakce na MiniWave? Jak dlouho to potrvá?

A: MiniWave může skutečně vyvolat tyto nepříjemné pocity. Stává se to asi u 15 % zákazníků a pocity trvají maximálně den nebo dva, než si tělo zvykne na "nedostatek škodlivých záření a geopatogenních zón" (je to vlastně abstinenční reakce). Většina lidí tuto reakci nemá, prostě se jen začnou hned cítit lépe. Jak vidíte, MiniWave opravdu funguje a z vaší reakce je patrné, jak moc jste jej potřebovala. Vaše tělo má určitou přirozenou frekvenci, která je patrná při měření aktivity mozku. Při relaxaci a regeneraci je to zhruba 7 - 8 Hz, ve stresu může vzrůst na 12 Hz a více. Negativní zóny zvyšují míru stresu a frekvenci vašeho těla (záleží na druhu a síle škodlivé zóny). Vaše tělo to po nějaký čas zvládne, ale pokud v takto zatíženém místě spíte třeba několik let, začnete se cítit oslabená, unavená, nevyspalá, nervózní. Když se k tomu přidá další stres, může to být už moc a můžete mít bolesti hlavy, trpět nespavostí a časem třeba i vážně onemocnět. Tělo nemá možnost se ve spánku zotavit a zregenerovat.

GeoWave a MiniWave snižují míru stresu - tedy zmíněnou frekvenci - do normálu, který by měl být kolem 7 - 8 Hz. Tělo se začne zotavovat a spánek se zlepší. Vaše reakce by tedy měla do dvou dnů pominout.

Hliníkový nebo pozlacený GeoWave?

Q: v čem se liší GeoWave vyrobený z hliníkové slitiny od modelu, který je pozlacený?

A: Pozlacená verze GeoWave je silnější než hliníková. V domech, kde není tak silná škodlivá energie, stačí použít GeoWave model C nebo D z hliníkové slitiny. Pokud je u vás opravdu mnoho elektrosmogu, pak je GeoWave v pozlacené verzi tím nejlepším řešením.

Máme doma pyramidu...

Q: Máme doma relaxační pyramidu, můžeme ji i nadále využívat a bude se tím účinek GeoWave ještě zesilovat?

A: Pokud používáte pyramidu, prosím, odstraňte ji. V minulosti jsme s tím zaznamenali určité špatné zkušenosti. Pokud totiž neužíváte pyramidu opravdu správně, může to mít nežádoucí efekt. Lidé totiž dbají na správnou orientaci pyramidy pouze zpočátku, po čase se může pyramida pohnout a pak to má velmi neblahý efekt. GeoWave a negativní efekt pyramid spolu nejdou dohromady.

Je možné používat GeoWave nebo MiniWave, když máme doma tachyony?

Q: Máme doma pod postelí tachyonové disky (fialové destičky), je možné je používat současně s GeoWave, nebo je tam nějaký problém, jaký zmiňujete u pyramid?

A: Na dotaz nám výrobce odpověděl, že od roku 1997, kdy GeoWave vznikl, se nikdy nesetkali s jakýmkoliv problémem v kombinaci s tachyony.

Jak působí GeoWave na WiFi modem?

Q: Uvádíte, že GeoWave chrání zdraví před škodlivými signály, elektrosmogem atd. Znamená to, že nějakým způsobem působí proti WiFi modemům? Ovlivní to nějak WiFi modem, nebo mi to znemožní práci s ním?

A: GeoWave pracuje s vaším tělem, ne s WiFi, negativními zónami atp. Pokud máte GeoWave, pak vy i vaše rodina můžete mnohem lépe fungovat v negativních zónách, ať už jsou přírodního nebo umělého původu.