S GeoWave můžete přestat stárnout

Bylo vědecky prokázáno, že GeoWave zlepšuje funkci pineální žlázy. Pineální žláza řídí tělesné hodiny, které působí proti stárnutí prostřednictvím produkce melatoninu - hormonu, který zpomaluje stárnutí.

Christopher G. Lis, MPH a James F. Grutsch, PhD - Cancer Treatment Centers of America:

"Existují vědecká pozorování, která spojují pineální žlázu a její produkci melatoninu s "hodinami stárnutí". Melatonin je chronobiologickým činitelem, produkovaným pineální žlázou. Melatonin je na rozdíl od ostatních hormonů schopen dostat se ke všem tkáním těla, a to se týká dokonce i lidského plodu. Stále přibývající objem experimentálních dat ukazuje, že ve většině tkání těla jsou receptory melatoninu (včetně rakovinných buněk) (Olcese, Melatonin After Four Decades, 1999). Zajímavé je, že noční produkce melatoninu souvisí s nočním uvolňováním růstového hormonu, růstových faktorů a dalších činitelů, spojovaných s opravou tkání, údržbou organizmu a jeho regenerací. Tato zjištění nabízejí závěr, že melatonin je ideálním pomocníkem proti stárnutí."

Univerzitní profesor Dr. Gerhard W. Hacker, medicínský biolog, endokrinolog a molekulární vědec:

"Co se týče vědecké studie, zahrnující GeoWave, z roku 2005, výsledky ukazují, že pineální žláza vykázala nárůst energie, když byla GeoWave instalována. Kromě toho lidé pod GeoWave spali hlouběji. Hlubší spánek, který lidé docilují, když mají doma instalovanou GeoWave, jde ruku v ruce s tím, že pineální žláza produkuje přesně to správné množství melatoninu a ve správnou dobu. To je podstatný faktor toho, proč a jak se tělo uzdravuje a regeneruje lépe a rychleji, pokud použijeme GeoWave. Tato "pozitivní souvislost" je jedním z důvodů, proč je GeoWave tak úspěšná. Tato kombinace má důležité efekty: Lepší zdraví, posílení imunitního systému, přispívající k omlazení pokožky (jak vlivem hlubšího spánku a relaxace, tak i vlivem zvýšené produkce melatoninu) a k lepší pracovní výkonnosti. To vše dohromady má ohromný význam v každodenním životě a vliv na úsporu nákladů na léčení."