Reference

Zkušenost s MiniWave v místě se silnými geopatogenními zónami


"... Do třetice. MiniWave. Ty brďo, tak to je nářez! Největší rozdíl cítím v práci, kde jsou geopatogenní zóny zhruba po metru od sebe jedna vedle druhé a kolmo další. Pobolívala mě hlava v práci, začala mě bolet ramena. Divná věc. Brněly mě občas nohy. Pomocí SRT jsem si zjistila, že můj zdravotní stav je v pořádku, není z čeho by mě bolela hlava, ramena, nohy. Jestli ty potíže způsobují zóny? Ano. Opravdu? Testuji správně? Ano. Ovlivňuje mě něco? Ne. Dál to znáte, vlnku mi obstaral manžel A je to paráda! Ramena nebolí, nohy nebrní, hlava nebolí. Všechno pryč."

Zkušenost s MiniWave na pracovišti se silnými WiFi signály

"... Jinak spíme s MiniWave a já ji nosím do práce. Když jsem ji měl poprvé v práci, tak jsem si uvědomil, že mám "klidnější buňky v těle". Nebyl jsem energeticky po těle tak roztrhaný, ale jaksi ucelený. Stejně tak po prvním spaní s MiniWave se nám zdálo taky, že jsme tak tělesně odpočatější a uklidněnější... takže to asi nějak opravdu funguje

Teď chci MiniWave půjčit třeba na 14 dní známému, aby to zkusil on a my, jestli poznáme to, že jsme bez ní..."

MiniWave doma nazýváme "kouzlo"


"... Nemalým přínosem byla MiniWave, kterou jsem začala hned dávat synovi pod polštář na spaní. Synovi je 11 let. Už léta nechce ve své posteli spát, a tak většinou usíná u některého ze sourozenců. Dům jsme si nechali vyčistit, ale situace se spaním u syna byla stále stejná. MiniWave nazýváme doma "kouzlo" a hned od prvního dne, co jsem synovi dala "kouzlo" pod polštář, usnul tam a spal sám celou noc. A je tomu tak i nadále... Dokonce si i sám řekne, že můžeme při usínání zhasnout na chodbě, což dříve nebylo vůbec reálné, i když ležel s někým v posteli... Jsem velmi ráda, že se nám tak daří, neboť si myslím, že syn už je ve věku, kdy se potřebuje v noci pořádně vyspat a odpočinout si, což bez dostatku prostoru a vůbec soukromí, moc nejde."


Z MiniWave jsem nadšená - umožňuje mi žít více naplno

"...tak se konečně ozývám ohledně zkušeností s MiniWave. Jsem z něj přímo nadšená, protože mi pomáhá se velmi rychle regenerovat fyzicky i psychicky. Jsem, dá se říct, odolnější a vše zvládám daleko lépe a téměř vše s úsměvem. Minulý týden jsem nastoupila do nového zaměstnání, pracuji teď v místním Albertu jako prodavačka uzenin a je to ... velmi náročné zaměstnání, ale do dalšího dne se vždy zregenerují a zvládám i práci doma (péči o dítě, úklid, e-shop...). Prostě mi MiniWave umožňuje žít více naplno a zvládat více věcí než dříve. Také mě dosti chrání před nemocemi. Syn onemocněl, měl kašel a horečky, já to většinou chytla od něj, tentokrát mě jen jeden den trochu bolela hlava a na druhý den jsem bez námahy rovnou vykašlávala a bylo hned po nemoci. Teď má syn pro změnu nějaké střevní potíže a já se zatím držím, mám jen nízký krevní tlak..."