Změna života

Věda opakovaně potvrzuje účinnost GeoWave

GeoWave - "vlna života" - dokáže prokazatelně kompenzovat negativní vlivy škodlivých energetických polí. Zdravý spánek, lepší pohodlí domova, větší úspěšnost v práci, pocit větší pohody a dokonce prevence předčasného stárnutí - to vše je možné s GeoWave. Ano, GeoWave pomáhá také proti stárnutí. To je už ale jen logickým důsledkem jeho působení.

GeoWave je patentovaný produkt rakouské výroby, který zlepší proudění vaší životní energie v těle. Vytváří příjemnější a zdravější prostředí a omezuje účinky geopatogenních zón.

Vědecké metody potvrzují opakovaně pozitivní vliv GeoWave na lidi, zvířata i rostliny. Řada nezávislých studií to dosvědčuje. Jedna ze studií byla publikována v renomovaném evropském lékařském časopise (Research in Complementary Medicine, S. Karger Publishing, Basilej, Švýcarsko). Celý příběh GeoWave je vlastně také důkazem jeho účinnosti.

Účinky GeoWave v bytě nebo v rodinném domě

Když umístíte GeoWave do svého bytu nebo domu, bude mít například tyto účinky:

  • Zlepší kvalitu vašeho života.
  • Budete spát lépe než kdy předtím.
  • Vaše tělo i mysl budou moci lépe odpočívat.
  • Po fyzické námaze a sportu se budete mnohem rychleji regenerovat (GeoWave doporučuje celá řada atletů světové úrovně).
  • Rychleji se budou léčit vaše zranění - v evropských nemocnicích visí stovky "vln života" GeoWave, aby pomohly pacientům s lepším a rychlejším léčením.
  • Získáte více fyzické i mentální energie - budete mít pocit lepšího myšlení a také více energie v těle.
  • Zlepšíte své myšlení i soustředěnost.
  • Zbavíte své tělo stresu tím, že ho osvobodíte od vnějších zdrojů stresu a napětí, jak doma, tak i na pracovišti.
  • Díky omlazujícímu účinku GeoWave se budete cítit mladší a zdravější.
  • Zlepšíte kvalitu života rostlin i zvířat, která s vámi žijí - ano, GeoWave pomáhá i jim.

Jak vlastně GeoWave funguje?

Jak je možné, že má GeoWave tak překvapivé účinky? Vlna GeoWave je vyrobena ze speciální kovové slitiny s unikátním povrchem a tvarem. Jeho mimořádné harmonizující účinky na lidské tělo byly vědecky demonstrovány a do velkých detailů prozkoumány.

Abychom porozuměli tomu, jak a proč má GeoWave tak přínosné účinky, je nejprve třeba vědět, že lidské tělo je silně ovlivňováno svým okolím. To platí doma, v práci i ve škole nebo kdekoliv jinde, kde trávíte významné množství času.

V moderním světě nás obklopují moderní stresory po většinu času. Tento stres pochází z přírodních i člověkem vytvořených zdrojů. Takže nás ohrožují geopatogenní zóny, počítače, televize, elektřina, která proudí stěnami našich obydlí a kanceláří, elektrické přístroje, elektrická vedení, WiFi signály a další člověkem vytvořené zdroje. Tyto stresory vytvářejí doma i v práci prostředí, které je nepříznivé pro nás i pro ostatní živé organizmy.

Naše tělo potřebuje zbavit se stresu a napětí, aby mohlo fungovat tak, jak mu to je vlastní - harmonicky. Když jste hluboko v lesích a daleko od všech lidmi vytvořených zdrojů, tělo se dostane do souladu s přírodou, a tím do harmonie.

Když se naopak objeví stresory, tělo bude rezonovat s nimi. To spustí typické stresové reakce. Tělo je najednou v disharmonii, a čím déle situace trvá, tím obtížnější bude dobře v noci spát, plně se zotavit a vyléčit se. Namísto toho se zdraví postupně zhoršuje. Některé z problémů se po čase mohou stát chronickými. Jedinou cestou zpět z této situace je chránit své tělo před vnějšími stresory.

Funkce vlny GeoWave se dá nejlépe vysvětlit jako schopnost minimalizovat vlivy na lidské tělo, které neustále bojuje o svou přirozenou energii, což vytváří disharmonii. GeoWave byla navržena, aby udržovala tělo v harmonii a "vibrující" na své přirozené zdravé frekvenci.

GeoWave nutí naše tělo vrátit se ke svému přirozenému stavu

Nejsnáze tomu porozumíme, když si představíme GeoWave jako ladičku. Protože ladička dokáže vibrovat pouze na určité frekvenci, fyzikální zákon rezonance nutí objekty kolem ladičky, aby začaly vibrovat na téže frekvenci. Když si tedy doma instalujeme GeoWave, buňky těla začnou vibrovat v souladu s GeoWave, a nikoliv s frekvencemi škodlivých okolních vlivů.

Je moudré chránit své tělo před širokým spektrem škodlivých frekvencí. Pokud bychom toho chtěli docílit bez GeoWave, museli bychom instalovat mnoho různých typů filtrů a ochran, které by nás chránily před všemi možnými zdroji záření, jako jsou WiFi modemy, elektrická vedení, vysílače mobilních signálů, radiové vysílače atd. Netřeba zdůrazňovat, že by to bylo velice obtížně proveditelné, nehledě na ohromné náklady, které by si to vyžádalo. Kromě toho by taková ochrana potřebovala neustálý dohled a údržbu. GeoWave je oproti tomu daleko levnějším a chytřejším řešením pro odstranění vlivů prostředí.

Také porézní povrch GeoWave působí jako miliony parabolických zrcadel, náhodně orientovaných v prostoru. Externí záření narážejí na povrch a jsou rozptýlena nebo můžeme říct roztříštěna na miliony miniaturních paprsků, mířících do všech směrů. Tyto paprsky se navzájem ruší, a tak dochází ke snížení celkového jejich vlivu na tělo.

Tím jsme si objasnili, jak GeoWave odstraňuje vnější stresory a pomáhá tělu začít relaxovat a obnovovat svou harmonii. Tím, že nemusí trvale bojovat s okolními zdroji stresu, začne tělo postupně zvyšovat svou výkonnost. Budete hlouběji spát, a to v těle spustí celý řetězec reakcí a zlepšení. Vaše tělo a zejména váš imunitní systém se osvobodí a bude moci dělat během nočního spánku zázraky.

Vliv GeoWave na kvalitu spánku

Je prokazatelně zjištěno, že GeoWave pomáhá tělu s hlubokým spánkem.

V těle jsou nejrůznější systémy, které jsou aktivní pouze v hlubokém spánku. Nejrůznější hormonální, metabolické a imunitní funkce se aktivují, pouze když může tělo hluboce spát.

Během spánku klesají úrovně adrenalinu a kortikosteroidů a tělo začíná produkovat lidský růstový hormon (Human Growth Hormone, HGH) a melatonin. Ve spánku je také produkována většina "sexuálního hormonu", testosteronu a hormony ovlivňující plodnost, hormony stimulující folikuly a luteinizační hormon, který podporuje tvorbu pohlavních hormonů.

Vliv GeoWave na pokožku

Vrchní vrstva naší pokožky je tvořena těsně spojenými mrtvými buňkami, kterých se tělo průběžně zbavuje. Během hlubokého spánku se zrychluje metabolismus pokožky a mnoho tělesných buněk vykazuje zvýšenou produkci a snížený rozpad proteinů. Protože proteiny jsou stavební kameny, nezbytné pro růst buněk a pro opravu škodlivých účinků (např. ultrafialového záření), může být hluboký spánek doslova "spánkem pro krásu". Denní spánek nenahradí nedostatek nočního spánku pro krásu, protože energie potřebná pro obnovu tkání není během denního světla k dispozici.

Spánek je čas, kdy tělo může procházet opravami a detoxikací. Špatné spánkové vzory se pojí se špatným zdravím a ti, kdo mají méně než 6 až 8 hodin hlubokého nočního spánku, se v průměru dožívají nižšího věku než ti, kdo spí hluboce a déle. Tak má spánek významný vliv na naši mentální, emocionální i fyzickou pohodu.

Jeden GeoWave pro celý dům

GeoWave je vyroben ze speciální hliníkové slitiny a má patentovaný tvar i ošetření povrchu. Má tvar prodlouženého sigmoidního oválu, což mu dává atraktivní a příjemný vzhled. Nevyžaduje žádné napájení nebo baterie. Také nepotřebuje žádnou údržbu kromě občasného očištění. Tak dostáváte s GeoWave ochranu na celý život za jedny peníze.

GeoWave se dodává v různých provedeních. Všechna mají tvar, který má celkovou výšku vlny kolem 7 až 8 cm. GeoWave se dodává se vším, co pro jeho instalaci potřebujete. Návod k instalaci (zavěšení) najdete v souborech ke stažení.

Vhodný model GeoWave je třeba vybrat tak, aby vyhověl vašim specifickým potřebám a velikosti bytu nebo domu. Naprosto nejdůležitější je, aby GeoWave chránil místa, kde spíte.