Zpomalení stárnutí

Několik obrázků nahradí tisíc slov...

Tato 45letá žena začala vnímat přínos GeoWave okamžitě, jakmile si ji zavěsila ve svém domě. Po 4 měsících její ruce vypadaly o 10 let mladší.

Tato úžasná změna její pleti je odrazem toho, jak celé její tělo začalo fungovat na optimální úrovni. Nyní spí hlouběji, než kdykoliv předtím, její fyzická energie a vytrvalost pozorovatelně vzrostla.

Došlo u ní ke zvýšení úrovně jednoho významného hormonu, o kterém je známo, že se podílí na omlazení vzhledu, o 69 %. Když tato změna probíhala, tato žena si všimla, že pleť zejména na jejích rukou postupně mládla.

Podívejme se na energii paní Tammy bez GeoWave a s GeoWave

V roce 2008 1. září  před tím, že byla paní Tammy vystavena účinkům GeoWave, zachytili jsme její energetické pole s využitím zařízení GDV ("Gas Discharge Visualization"). GDV je moderní zařízení pro bioelektrografii, vytvořené prof. Dr. Konstantinem Korotkovem, ze St. Petersburg State Technical University v Rusku. Více informací GDV najdete například zde.


Obrázek č. 1 byl pořízen u Tammy doma před tím, než byl GeoWave instalován. Je to tedy její základní energetické pole.

Na obr. 1 vidíme dvě důležité věci: Zaprvé její energetické pole není celistvé, má extrémní maxima a minima. A v jejím energetickém poli jsou zřetelně vidět významné trhliny. Technologie GDV vysvětluje, že trhliny v energetickém poli pocházejí od disfunkčních orgánů.

Po prvním čtení Tammy instalovala GeoWave v nejvyšším bodě uvnitř jejího domu. Potom jsme vyčkali 60 minut a provedli další měření.


Obrázek č. 2 byl pořízen poté, co byla Tammy vystavena působení GeoWave po dobu 60 minut.

Stále to není zdaleka dokonalé, její energetické pole se ale i za těch pouhých 60 minut pozoruhodně zlepšilo. Bylo mnohem celistvější s méně trhlinami. Podmínky v Tammině domě se jinak nezměnily, ale její tělo na ně lépe reaguje, protože byla instalována GeoWave.


Obrázek č. 3 byl pořízen 11. února 2009 u Tammy doma, tedy zhruba 4 ½ měsíce po instalaci GeoWave.

Nyní má kompletní a plné energetické pole, které obklopuje celé její tělo. Je celistvé a bez trhlin. To ilustruje, že Tammino tělo funguje podstatně lépe - a také to vysvětluje, proč má o tolik víc energie pro své podnikání.

Omlazení Tamminých rukou

Také to vysvětluje, jak to, že její ruce najednou vypadají o 10 let mladší.


Tamminy ruce v době, kdy si všimla, že se pokožka mění. Bylo to cca 6 týdnů od instalace GeoWave.


Tamminy ruce 4 měsíce po bydlení s GeoWave.

Omlazení Tamminých rukou je výsledkem toho, co pro Tammy udělala GeoWave za pouhé 4 měsíce a něco.

Svědectví manžela paní Tammy

"Moje žena se vzhledem svých rukou trápila celé roky. Vyzkoušela celou řadu krémů a olejů, ale nic jí nepomohlo. Během posledních 3 měsíců jsme si všimli postupného, ale významného zlepšování její pokožky. Má hladší ruce, méně vrásek a vypadá mladší. Vypadají skvěle a také jejich dotyk je úžasný. Jediná věc, které dokážeme přičítat tuto změnu, je působení GeoWave. Pověsili jsme si GeoWave v domě před zhruba 4 měsíci a od té doby jsme jinak nezměnili na svém životním stylu vůbec nic. Velmi nás to potěšilo a těšíme se na další pozitivní změny s GeoWave."

Mark Schreiber, Pasadena, Maryland, USA

Před GeoWave Tammino tělo nepracovalo optimálně, jak ukazovaly trhliny na obrázku 1. Nyní její tělo funguje výrazně lépe! Takové výsledky se samozřejmě nedají očekávat u každého, vliv GeoWave se bude u jednotlivců lišit v závislosti na životním stylu, okolním prostředí atd.

Je důležité pochopit, že GeoWave pomáhá tělu, aby mohlo fungovat lépe, na optimální úrovni. Tammino tělo se nepřizpůsobilo okamžitě, byla to postupná a kontinuální změna po dobu 4 ½ měsíců. A je zde šance, že pozitivních efektů bude u Tammy přibývat díky dalšímu užívání GeoWave.

GeoWave vám bude dobře sloužit po zbytek vašeho života.

Co k tomu říká sama Tammy

"Je mi 45 let. Před pár lety jsem si všimla, že moje ruce začaly vypadat staře; jako kdybych nosila pár starých rukavic. Když jsem napnula svou kůži prstem, stále vypadala jako krepový papír. Nemohla jsem přijít na to, proč se mi pokožka na rukou tak dramaticky změnila, byla jsem stále dost mladá na to, aby vypadala takto staře. Rozhodla jsem se jít k lékaři a nechat si udělat kompletní hormonální vyšetření, abych se ujistila, zda se něco změnilo. Testy ukázaly, že úroveň všech mých hormonů dramaticky poklesla. Zkusila jsem všechno možné, abych svým rukám vrátila mladý vzhled. Nic nepomáhalo. Pak jsme si v domě instalovali GeoWave. Od té doby si uvědomuji, že pokožka mých rukou se začala zlepšovat už po zhruba 6 týdnech, co jsme GeoWave používali. A tak jsem si své stále ještě vrásčité, ale přesto už lepší ruce vyfotografovala. Po 2 ½ měsících jsem už začínala být spokojená s tím, jak moje ruce vypadaly, a tak jsem si je znovu vyfotografovala. Pak jsem si fotky dala vedle sebe - změna byla opravdu dramatická. Vypadaly o 10 let mladší. A totéž se stalo s mou tváří, vypadá uvolněněji. Vrásky mezi obočím se mi zmenšily. Budu tyto změny dále sledovat. Jsou určité věci, kterých si všímám každý den. Uvědomuji si, že tato dramatická změna mé pleti je pouze odrazem toho, že mé tělo uvnitř pracuje lépe. Lépe spím a mám více energie. Cítím se skvěle! GeoWave je hodně silný prostředek, který mě udělal zdravější a vrátil mi mládí."

Tammy, Pasadena, MD

Zlepšení úrovně testosteronu o 69% má za následek mlaději vypadající ruce

Tammy Rose zaznamenala nárůst úrovně testosteronu o 69 % poté, co začala používat GeoWave. Tento nárůst hormonální úrovně je jen jedním z účinků, které vysvětlují její omlazení během 4 měsíců.

GeoWave vám pomůže:

  • Získat více fyzické i mentální energie.
  • Vypadat a cítit se mlaději.
  • Překonat nespavost.
  • Spát hlouběji a lépe.
  • Zbavit své prostředí i tělo stresu, relaxovat svaly.
  • Svaly získají odstraněním stresorů schopnost plněji relaxovat a uvolnit se při odpočinku.

Obrázky využity se souhlasem https://healwithyourhouse.com/the-science/anti-aging/ (Jean Pierre Bianchi)